شرایط استفاده از سایت میو پیشی

قوانین و مقررات

کاربر محترم میو پیشی ضمن تشکر از همراهی شما، با توجه به ماهیت سایت میو پیشی و احترام به دیگران کاربران و جهت ایجاد نظم و ساختن محیط مناسب گفتگو، مطالعه و تبادل نظرات، رعایت قوانین و مقررات زیر الزامی است.
مقررات توسط مدیریت اجرایی می شود و تمام نظرات و مشاوره ها با دقت و جدیت پیگیری خواهد شد و در صورت مشاهده مطالب و پستهای علیه اخلاق عمومی و عرف جامعه، امنیت و آسایش عمومی، مقدسات اسلامی، مقامات و نهادهای دولتی و نظرات خارج از قوانین حذف خواهد شد.

معرفی

سایت میو پیشی، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربران موظف به پرهیز از هرگونه اظهار و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده (فهرست مصادیق محتوای مجرمانه)موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای هستند و مدیریت سایت، بدون اطلاع قبلی، اینگونه تبادل نظرها را حذف و دسترسی کاربران خاطی را مسدود خواهد کرد.

مدیران

افرادی هستند که بر روی تمامی بخش های تبادل نظر، نظارت کرده و قوانین را اجرا می کنند.

پیشی یار

پیشی یارها از اعضای فعال، معتبر و مورد تایید میو پیشی در بخش تبادل نظر هستند که با کمک مدیران، ناظر بر اجرای صحیح قوانین جهت جلوگیری از هرگونه تخلف در سایت هستند.

کاربران

اعضای محترم ثبت نام کننده در سایت میو پیشی که با نام کاربری مشخص، فعال در سایت هستند.

سیاست های حفظ حریم شخصی

برای مجموعه میو پیشی، حفظ حریم خصوصی کاربران دارای اهمیت است و تمامی اطلاعات کاربران نزد میو پیشی محفوظ بوده و ضمن احترام به اطلاعات افرادی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند متعهد می‏‌شود از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و محافظ این حریم خصوصی آنها باشد.

کاربران، مسئول حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود در سایت میو پیشی انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است و حق هر گونه ادعا و اعتراض علیه مجموعه میو پیشی را از خود سلب می نمایند.

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی حساب خود را تغییر داده و یا ویرایش نمایید اما نمی توانید حساب خود را حذف کنید، این کار فقط توسط مدیریت امکان پذیر است.

همه مطالب سایت میو پیشی که در دسترس کاربران قرار دارد مانند نوشته، مقالات، مطالب آموزشی، مجموعه اطلاعات سایت و یا شبکه های اجتماعی، گرافیک، آرم، لوگو، آیکون، عکس و تصاویر، ویدئوها، دانلودها، کپی ها، داده‌ها، علائم تجاری و کلیه خدمات قابل ارائه و محتوای تولید شده جزئی از دارایی مجموعه میو پیشی محسوب می شود و تمامی این حقوق و امکانات با شفافیت کامل متعلق به مجموعه میو پیشی بوده و مسئولیت هرگونه سواستفاده یا استفاده بدون کسب مجوز، به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و حق اعتراض و پیگرد قانونی بنا به صلاحدید، برای مجموعه میو پیشی محفوظ می‏‌باشد.

برای ارتباط با شما، سایت mioopishi.ir (میو پیشی) مورد تایید است. کاربران تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

میو پیشی با ایجاد پل های ارتباطی در اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، فیسبوک، پینترست، توئیتر، لینکدین و آپارات ضمن انتقال تجربیات در زمینه حفظ و نگهداری و آسایش حیوانات با قصد اطلاع رسانی صحیح به دنبال افزایش آگاهی در خصوص رفتار با حیوانات و نگهداری از آنها میباشد، بنابراین مسئولیتی را متوجه مجموعه میو پیشی نمی نماید.

شماره پیامکی سایت میو پیشی …… بوده و تنها با این شماره اطلاع رسانی پیامکی انجام می شود.

قوانین کلی

جهت استفاده کامل از سایت میو پیشی باید با مطالعه قوانین، مقررات و شرایط استفاده از سایت، عضو سایت میو پیشی شوید. عضویت در سایت میو پیشی کاملا رایگان است و کاربران بعد از ثبت نام موظف به رعایت تمامی قوانین می باشند.

استفاده از تصاویر و کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.

از ثبت نام با نام های کاربری تبلیغاتی و گذاشتن عکس های تبلیغاتی در بخش های مختلف پرهیز کنید. درصورت مشاهده هرگونه فعالیت تبلیغاتی، حساب کاربری معلق خواهد شد. برای استفاده از فرصت های تبلیغاتی می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

از کلمات رکیک و خلاف عرف برای نام کاربری و نام مستعار جهت عضویت و فعالیت در سایت میو پیشی بپرهیزید.

استفاده از نام هایی که به صورت عمدی یا سهوی مشابه نام مدیران یا ادمین های سایت میو پیشی باشد مجاز نیست.

هر کاربر تنها حق داشتن یک عضویت را دارد و در صورت سو استفاده و ایجاد چند نام کاربری، تمامی حساب کاربری تشخیص داده شده توسط مدیریت مسدود خواهد شد.

هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان و مدیران سایت میو پیشی و يا تفکر حاکم بر اين سایت نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده می باشد.

احترام به کاربران و مدیران سایت میو پیشی، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند تبادل نظر سایت میو پیشی است.

وب سایت میو پیشی هیچ گونه خرید و یا فروشی در سایت انجام نمی دهد و تمامی آگهی های موجود مربوط به کاربران است. از این رو اگر قصد خرید و فروش محصول یا خدماتی را دارید تمامی جوانب را بسنجید زیرا میو پیشی مسئولیتی در قبال کلاهبرداری و یا مشکلات پیرامون خرید و فروش کاربران را عهده دار نیست. تنها وب سایت و فروشگاه مورد تایید کالا و خدمات حیوانات خانگی، وب سایت و فروشگاه کالا و خدمات حیوانات خانگی میو پیشی (mioopishi.com) می باشد.

محدودیتی در ارسال پست برای کاربران وجود ندارد. برای ایجاد تاپیک محدودیت ۶ تاپیک در روز وجود دارد.

تاپیک ها یا پست هایی که به دستور مراجع قضایی مشکل داشته باشند بلافاصله از سایت حذف خواهند شد و مسئولیت های بعدی به عهده کاربر می باشد.

قوانین ایجاد تاپیک، پست و کامنت

از استفاده کلمات رکیک و نامربوط در عنوان تاپیک و پست بپرهیزید. در صورت استفاده از کلمات نامتعارف، تاپیک یا پست حذف خواهد شد و تکرار آن باعث مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد.

تاپیک خود را در دسته بندی مناسب و تعریف شده قرار دهید تا دسترسی سایر کاربران راحت تر انجام شود.

از ایجاد تاپیک یا پست های تبلیغاتی پرهیز کنید. در صورت مشاهده تاپیک یا پست مورد نظر حذف می شود. (تبلیغات شامل لینک به سایت های دیگر، لینک شبکه های اجتماعی، لینک گروه یا کانال های تلگرامی) در صورت نیاز به معرفی کالا یا خدمات خاص می توانید به صورت مستقیم تصویر و مشخصات محصول را در تاپیک قرار دهید.

از ایجاد تاپیک با موضوعات مطرح شده در (فهرست مصادیق محتوای مجرمانه)خودداری کنید.

کاربران نمی توانند در تاپیک ها درخواست کمک نقدی و غیر نقدی داشته باشند.

از ایجاد پست یا تاپیک هایی که به کاربران دیگر و حریم شخصی آنها مرتبط می شود خودداری کنید. همچنین از تهمت، توهین، نسبت دادن و هرگونه موضوع مشابه خودداری کنید. در صورت مشاهده تاپیک مورد نظر حذف و حساب کاربری متخلفین مسدود می شود.

ایجاد تاپیک هایی با موضوع فال گیری و دعا نویسی اکیدا ممنوع بوده و حساب کاربران متخلف مسدود خواهد شد.

کاربران اجازه ارائه مشاوره پزشکی در بخش تبادل نظر را به هیچ عنوان ندارند. در صورتی که کاربران سایت دارای تخصص، مدرک و یا علاقه به مشاوره هستند می توانند با ارائه مدارک خود از طریق همکاری با ما تقاضای همکاری دهند.

بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، فیلترشکن، نرم افزارها، معرفی سایت های فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

از ایجاد پست یا تاپیک های سیاسی، توهین آمیز، تمسخر آمیز، نسبت دهنده، توهین به مسئولین کشور و تمسخر ادیان و موارد مشابه خودداری کنید. در صورت مشاهده دسترسی کاربر مسدود و تاپیک مورد نظر حذف می شود.

از توهین به قومیت، ملیت و اقلیت ها خودداری کنید و درصورت مشاهده به جای پاسخگویی، متخلف را به مدیران سایت گزارش دهید.

پست های حذف شده جز پست های کاربر به حساب نخواهد آمد و از تعداد پست های کاربر کسر خواهد شد.

از گذاشتن اطلاعات شخصی در پست ها جدا خودداری فرمایید. در صورت مشاهده دسترسی کاربر مسدود می شود.

قوانین ایجاد سوال و تجربه کاربری در بخش کلینیک

  1. محتوای ارائه شده صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران در نظر گرفته شده است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نمی باشد.
  2. سوالات خود را با رعایت اصول اخلاقی و حفظ حریم شخصی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطرح نمایید.
  3. به دلیل این که تجویز و یا تایید دارو بایستی پس از معاینه حضوری زیر نظر دامپزشک و متخصص مربوطه انجام شود، از پرسیدن نام دارو در متن سوال اکیدا خودداری نمایید.
  4. از بردن نام و توصیه دامپزشک و متخصص در متن سوال و یا پیشنهاد آن در بخش تبادل تجربه کلینیک به سایر مراجعین خودداری نمایید.